Dnes je nedeľa 19.5.2024 - 3:32:22 11 užívateľov online - neprihlásený

Medaila CS-mince a Trenčianskych numizmatikov

Medaila CS-mince a Trenčianskych numizmatikov

Po dôkladnom zvážení sme sa s Korlenom dohodli na spoločnej razbe medaile www.cs-mince.eu a Trenčianskych numizmatikov. Samotná razba by sa mohla stihnúť približne do konca novembra/začiatku decembra v dvoch vyhotoveniach. Predpokladaný náklad 50–60 ks (mosadz) a 30–35 ks (striebro 999/1000). Priemer medaily 23 mm, hrúbka 2 mm. Prvotný cenový odhad je 10.- €/ks mosadz a 25.- €/ks striebro. Účtovať sa budú skutočné náklady. V tomto fóre by sme chceli zistiť záujem medzi užívateľmi stránky CS-mince. Podoba medaile je v stave rozpracovania a finálna verzia bude k nahliadnutiu približne na konci septembra. Záujemci o medailu sa môžu hlásiť mne, Korlenovi alebo napísať do fóra. Termín ukončenia rezervácií do 20. 10. 2017. Predpokladaný termín dokončenia 30. 11. 2017

slamec 1 + 1 + 1 ok
118apo118 1 + 1 + 1 ok
tomi 1 Ag ok
trobo 3 Msp + 1 Msl + 2 Ag ok
ševci 2 Ag ok
rudi2 1 + 1 + 1 ok
Janko.b 1 Ag ok
sparky 1 + 1 + 1 ok
mirco 1 + 1 + 1 ok
petiesvk 1 + 1 + 1 ok

Editováno: 27.10.2017 21:26

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Ja sa hlásim, ja, ja, ja :D :D :D

http://www.cs-mince.eu/forum/category/show/197 = OSVETA, ALEBO AKO SA NENECHAŤ DOBEHNÚŤ.

0 0

Mám záujem o 1 kus striebro

0 0

No, je to od Aivila naozaj milé, že ma takto posunul do popredia, ale aby som sa nepýšil cudzím perím, treba objektívne povedať, že autorom myšlienky je Aivil a aj 90% realizácie je na jeho pleciach. Ja samozrejme túto iniciatívu veľmi vítam, podporujem a budem sa na realizácii podieľať podľa potreby, ale krstný tatko je Aivil, ktorému aj touto cestou ďakujem za myšlienku a iniciatívu.
V prípade že by sa tento malý a milý projekt stretol s pozitívnym ohlasom od členov (nie len) stránky, uvažoval by som v projekte v ďaľších rokoch pokračovať i s ostatnými partnermi stránky a možno by vznikla sympatická tradícia a v konečnom efekte aj zaujímavá zberateľská miniséria. Takže uvidíme podľa záujmu a spätnej väzby.

0 0

A nedá sa to stihnúť do Gulášky???

Inteligentní ľudia sa snažia problémy riešiť , geniálni sa ich snažia nerobiť . " Albert Einstein"

0 0

Gratulácia

Pekný počin, dobrý nápad … gratulujem.

Ak budete mať razidlá a ak jedna firma prežije ekonomicky tento pre ňu veľmi ťažký rok, budem vám vedieť zabezpečiť razbu veľmi malého nákladu (do 10 ks) medailí v cene kovu z Au 585/1000. Tento rok som takto robil už dve mini dorazby “Karlovej medaily”.

0 0

Poprosim jeden kus v striebre

Dobri kamarat neľem slucha co hutoriš . . . aľe i doľiva!

0 0

Re: Gratulácia
Odpoveď na príspevok č. 10502

Ďakujeme za gratuláciu od starého barda v tejto veci, aj za ponuku. Verím, že firma ktorú spomínaš, teda tento rok prežije a ak bude výroba reálna, veľmi pravdepodobne by som refelektoval. A môžem predbežne túto variantu odkomunikovať s Aivilom, či by aj firma s ktorou rieši realizáciu vyššie uvedených medailí, nevedela pri jednom dyme, ako sa hovorí na východe, toto odraziť.

0 0

Ďakujem za pozitívne ohlasy.
Len v krátkosti. Do gulášky sa to určite nestihne. Čo sa týka razby v Au, nebránim sa ak bude záujem. Ako by to vyšlo cenovo a či je to reálne, musím zistiť.

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Pekné, další prírastok do pripravovaného katalógu. ;)

O jeden kus budem mať určite záujem.
No ešte som sa nerozhodol o ktorý kov. (Ms?Ag?Au?)

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Měl bych zájem o 2 kusy Ag medaile.

0 0

Je niekde i vizualizácia?

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

V 3D a 360 stupňov.

Inteligentní ľudia sa snažia problémy riešiť , geniálni sa ich snažia nerobiť . " Albert Einstein"

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 10514

Predbežná vizualizácia už je, ale, ako som písal vyššie, nechceme zavádzať, pretože počas procesu schvaľovania a dohody s výrobcom môže prísť k výraznejším zmenám a tak budeme zverejňovať až relevantný návrh ktorý pôjde do výroby.

0 0

Už sa veľmi teším, keď túto medailičku budem vidieť osobne. Veľmi dobrý nápad uskutočniť takúto razbu! Dúfam, že bude mať aj pokračovanie…

0 0

Chcem 1 ks Ag.

0 0

Zverejnil som v prvom príspevku záujemcov. Mám teraz trochu hektické obdobie. Ak mi niečo uniklo, tak reklamujte :-)

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Re: Medaila CS-mince a Trenčianskych numizmatikov
Odpoveď na príspevok č. 10492

aivil47 napsal:

Po dôkladnom zvážení sme sa s Korlenom dohodli na spoločnej razbe medaile www.cs-mince.eu a Trenčianskych numizmatikov. Samotná razba by sa mohla stihnúť približne do konca novembra/začiatku decembra v dvoch vyhotoveniach. Predpokladaný náklad 50–60 ks (mosadz) a 30–35 ks (striebro 999/1000). Priemer medaily 23 mm, hrúbka 2 mm. Prvotný cenový odhad je 10.- €/ks mosadz a 25.- €/ks striebro. Účtovať sa budú skutočné náklady. V tomto fóre by sme chceli zistiť záujem medzi užívateľmi stránky CS-mince. Podoba medaile je v stave rozpracovania a neskôr bude zverejnená finálna verzia. Záujemci o medailu sa môžu hlásiť mne, Korlenovi alebo napísať do fóra.

slamec 1?
118apo118 1 Ag
tomi 1 Ag
trobo 1?
ševci 2 Ag
rudi2 1Ms+1Ag
Janko.b 1 Ag

ja obe verzie ;)

http://www.cs-mince.eu/forum/category/show/197 = OSVETA, ALEBO AKO SA NENECHAŤ DOBEHNÚŤ.

0 0

Ok

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Ja tiež obe verzie , dík .

Inteligentní ľudia sa snažia problémy riešiť , geniálni sa ich snažia nerobiť . " Albert Einstein"

0 0

1Ms + 1Ag
Dík

0 0

Píšem

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Daj mi tam prosim tiež obe verzie.
Vďaka.

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Ak sa ešte dá tiež by som zobral 1+1

0 0

Dá sa

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Vizualizácia. Averz podľa 50 hal. mince ČSR 1921

Editováno: 17.9.2017 14:01

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Viacerí ľudia si objednávali medailu na guláške. Chceli sme to dnes ráno spísať a zabudol som na to. Prosím prihlasujte sa do fóra alebo do správy

Editováno: 17.9.2017 14:06

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Konečné počty medaily:

30 ks Ag
30 ks Ms lesk
30 ks MS patina

Podľa záujmu cca polovica z nákladu pôjde na pobočku a druhá medzi záujemcov z cs-mince

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

A teraz poprosím ešte niekoľko oficiálnych údajov:

Autor:
alebo
Autor námetu:
Autor výtvar. prev.:

Razba:
Hmotnosť Ag:
Hmotnosť MS:

Vďaka.

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Averz: Upravený návrh podľa 50 h 1921 Otakara Španiela
Reverz: Radovan Ziegler
Razba: Halen s.r.o.
Hmotnosť Ag: odhad podľa cenovej ponuky 8,9 – 9,1 g., 999/1000
Hmotnosť Ms: zatiaľ nebol dôvod riešiť – upresním po razbe

Vyzerá to, že ceny budú o nejaké euro lacnejšie. Nemám ešte celkovú faktúru len cenovú ponuku a predfaktúru. Nechcem predbiehať ale bude to o niečo menej.

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0
Kontaktný formulár

Administrátori: Ivan, Jan

Moderátori: Korlen, majo2291, michal bb, Ševci

VIP partneri: 118apo118, Caesar, minca1, Radek, rudi2, sparky, trobo

Seznam registrovaných uživatelů ( 715 )

Partneri

Reklama