Dnes je piatok 19.4.2024 - 4:53:14 8 užívateľov online - neprihlásený

Medaila CS-mince a Trenčianskych numizmatikov

Ako to vyzerá? Kedy môžme očakávať distribúciu?

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Práve dnes som tam telefonoval. Razidlá sú hotové. Teraz sa čaká na striebro. V pondelok 16. 10. by sa malo raziť a potom to ide na puncový úrad. Ak pôjde všetko podľa plánu, tak najneskôr do konca mesiaca by som medaily mal mať doma.
Distribúcia od začiatku novembra je reálna. Osobný odber bude možný na burze v Trenčíne 4. 11. a na aukcií 18. 11.
Keby sa niečo zmenilo, dám vedieť.

Editováno: 18.10.2017 21:13

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

super, dik

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Re: Gratulácia
Odpoveď na príspevok č. 10502

Karel napsal:

Pekný počin, dobrý nápad … gratulujem.

Ak budete mať razidlá a ak jedna firma prežije ekonomicky tento pre ňu veľmi ťažký rok, budem vám vedieť zabezpečiť razbu veľmi malého nákladu (do 10 ks) medailí v cene kovu z Au 585/1000. Tento rok som takto robil už dve mini dorazby “Karlovej medaily”.

Žiaľ, firma neprežila. Dnes som hovoril s jej bývalým majiteľom.
Mrzí ma to dvojnásobne, lebo tým pádom som skončil s dorazbami i ja.

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 10510

trobo napsal:

Pekné, další prírastok do pripravovaného katalógu. ;)

O jeden kus budem mať určite záujem.
No ešte som sa nerozhodol o ktorý kov. (Ms?Ag?Au?)

toto som si všimol až teraz, trobo prosím ťa aký katalog pripravuješ …

0 0

Nevadí, nemusí to byť v zlate. To by bola len taká čerešnička.
Trobo už niekoľko rokov dáva dohromady katalóg s razbami jednotlivých pobočiek SNS.
Záslužná a takmer nemožná činnosť. Väčšina pobočiek nič také nemá spracované.

Editováno: 15.10.2017 20:48

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

keby ho nebolo, netušil by som čo by som mal zbierať :)

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 10846

dík …

0 0

Zatiaľ ide všetko podľa plánu. Dnes som dostal info, že medaile sú hotové a odoslané na puncový úrad

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Re: Re:
Odpoveď na príspevok č. 10845

Ahoj, sorry za oneskorenú odpoveď.
Chystám s kolegom katalóg/prehľad pobočkových medailí. Chceli by sme, aby tam boli medaile, plakety a žetóny, ktoré nechala vyraziť SNS a jej pobočky.

Editováno: 22.10.2017 09:06

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Re: Re: Re:
Odpoveď na príspevok č. 10919

ok, dík …

0 0

Informácia z dneška. Medaile sú vyrobené, opuncované a odoslané z puncového úradu k výrobcovi. Do konca týždňa budú odoslané. Nepočítal som s týždňovým zdržaním na puncovom úrade ale snáď to bude pripravené do najbližšej burzy starožitností v Trenčíne.

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Dobrá vec sa nakoniec podarila nad očakávanie a medaily už sú doma.
Ceny po spočítaní všetkých nákladov vyšli takto:
Ag 999/1000, 8,61 g, 23 mm, 30 ks v krabičke s certifikátom 22,20.- €
Ms leštená, 6,95 g, 23 mm, 30 ks, v krabičke s certifikátom 7,80.- €
Ms patinovaná, 6,95 g, 23 mm, 30 ks, v krabičke s certifikátom 7,90.- €

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

.

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

http://www.numizmatici-trencin.sk/…cs-mince-eu/

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

No hurá, dielo sa podarilo, je zrejmé, že trenčianski numizmatici majú v osobe svojho tajomníka ešte netušený talent :-) Gratulujem a ďakujem,

0 0

…som na vjetwy…

Dobri kamarat neľem slucha co hutoriš . . . aľe i doľiva!

0 0

Kde si to našiel tomi?

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

:-)

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Väčšina z Vás by si mala medaile nájsť už v pondelkovej pošte.
Na verifikáciu pridávam zoznam ľudí s ktorými je dohodnutý osobný odber. Keby niečo nesedelo, ozvite sa.

Burza starožitností 4. 11. 2017
Korlen, sparky, caesar

Aukcia Trenčín 18. 11. 2017
Janko.b

Burza starožitností 16. 12. 2017
Ševci

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Už je doma :)

Teším sa z pekných medailičiek a celok ako trojička je nádherná. Táto úvodná séria je veľmi dobrý začiatok a držím palce v pokračovanie a prirodzene sklaniam poctu k odvedenej práci a vynaloženému úsiliu.

PS: moju nedočkavosť na Ag prevedenie mnohonásobne predčil pohľad na patinovanú

Editováno: 30.10.2017 22:08

http://www.cs-mince.eu/forum/category/show/197 = OSVETA, ALEBO AKO SA NENECHAŤ DOBEHNÚŤ.

0 0

Ďakujem za pochvalu

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Poďakovanie

Ďakujem Rado, vážim si to.

0 0

Janko bolo mi cťou sa dnes stretnúť

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 12241

Ďakujem, mne tiež,

0 0

Medaila pre aivil47

Pre aivil47 som pripravil medailu. Je to moja súkromná razba – “Medaila 10 korony Františka Jozefa I. KB jednostranne razená bez letopočtu” (razené v r.2015). Reverz je gravírovaný podľa obrázku.
Medailu odovzdám jej majiteľovi pri najbližšej možnej príležitosti.

0 0

Ďakujem a vážim si to

Najpodivuhodnejšie na budúcnosti je predstava, že našu dobu budú nazývať staré zlaté časy

0 0
Kontaktný formulár

Administrátori: Ivan, Jan

Moderátori: Korlen, majo2291, michal bb, Ševci

VIP partneri: 118apo118, Caesar, minca1, Radek, rudi2, sparky, trobo

Seznam registrovaných uživatelů ( 713 )

Partneri

Reklama