Dnes je streda 23.10.2024 - 7:37:15 13 užívateľov online - neprihlásený

Chcete pridať novú tému v sekcii "Medaile, plakety, žetóny"? Dajte nám o tom vedieť tu :

Chcete niečo pridať, zmeniť v sekcii "Medaile, plakety, žetóny"?

V prípade že Vám nevyhovuje žiadna z existujúcich tém a myslíte s, že si Vaša téma doplní a obohatí túto sekciu dajte nám o tom vedieť.
Tu je priestor na Vaše nápady a návrhy na nové témy v tejto sekcii.
Rovnako je tu i priestor na Vaše pripomienky k organizačným otázkam tejto sekcie.

Editováno: 8.3.2016 10:14

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

trobo navrhujem a vlastne ani nie kedze sme sa viac menej dohodli,pridat temu Bratislavské korunovacné medaile a žetony

0 0

A je to.

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 531

ok super :)

0 0

Hurá :-)

0 0

Myslím , že by bolo dobré tiež pridať do tejto sekcie aj medaily , žetony FJI , čo Vy na to ?

Peter

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 551

PETERSFAN napsal:

Myslím , že by bolo dobré tiež pridať do tejto sekcie aj medaily , žetony FJI , čo Vy na to ?

Veľmi trefná pripomienka, medaile a žetóny FJI. sú v našom priestore široko zbierané, asi najzbieranejšie, a táto téma by tu zaiste nemala chýbať. No som presvedčený, že trobo a rudi toto majú v pláne. A keďže Petersfan a mnohí ďaľší budú do tejto témy prispievať a určite sa aj pochvália najakými kúskami zo svojich zbierok, už teraz sa na túto temu naozaj teším.

0 0

OK.
Je to tam.
Už len to dopĺňať pravidelne informáciami.

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Ja by som privítal tému “Medaile Habsburgovcov” či “Medaile a žetóny Habsburgovcov” a prípadne ešte “Iné medaily”. Čoskoro by som zas mal napríklad získať korunovačnú medailu Jozefa I., teraz by som chcel odprezentovať nie všedný kúsok, 122 mm úmrtnú medailu Anny Márie Savojskej a dumám kam to umiestniť…

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 6081

spokojne môžeš prezentovať svoje prírastky tu:
Medaile a žetóny Habsburgovcov.http://www.cs-mince.eu/…ead/show/444?…

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Re: Re:
Odpoveď na príspevok č. 6086

Si skvelý, už je to tam. Myslím, že to bude celkom rušné vlákno :-)

0 0
Kontaktný formulár

Administrátori: Ivan, Jan

Moderátori: Korlen, majo2291, michal bb, Ševci

VIP partneri: 118apo118, Caesar, minca1, Radek, rudi2, sparky, trobo

Seznam registrovaných uživatelů ( 742 )

Partneri

Reklama