Predaj podľa vlastného uváženia s otvorenými ponukami

Spanielska 1eurova minca s chybným razením

Forma predaja: Predaj podľa vlastného uváženia s otvorenými ponukami
Ponúka 0 osob
54 zobrazení

Akú to môže mať hodnotu ? Chyba je na obrube mince vyrazená časť hviezdy

Užívateľ
Cena
Dátum

2 komentárů

11.6.2024 17:46 sparky

Časť hviezdy ? To tam muselo odletieť asi z inej 1 Eurovky pretože tu je ich v kolopise 12 ako má byť.
Doporučoval by som autorovi aby sa poriadne učil a našiel si zodpovedajúce zamestnanie aby nemal čas na takéto hlúposti . Vopred sa ospravedlňujem za možno pre niekoho dehonestujúce vyjadrenia ale tadiaľto cesta k rýchlemu zbohatnutiu nevedie .

Doporučujem hodiť do peňaženky a minúť, nepočúvať ľudí , ktorí Vám budú tárať kraviny o vzácnosti chyborazieb . Mince dobité z obehu, s oterom majú stále cenu nominálu . O tzv. chyborazbách môžeme hovoriť keď sa napríklad chybne použila stará mapa Európy, keď sa zabudla nejaká hviezdička, chybná značka rytca .
Pokiaľ budete na minciach hľadať každé hovno Drozofily melanogaster tak prajem dobrú zábavu, no nerobte to tu . Mám zatiaľ len slabé prášky na tlak . Pri všetkej úcte .

14.6.2024 13:51 Thomas

Sparky
Dik za tvoj rázny komentár ..Ja zamestnanie mám a učím sa každý deň niečo nové… Doporučoval by som to aj tebe a hlavne začni s hlbokým dýchaním pred tým ako začneš niečo komentovať ,alebo s niekým komunikovať ..Možno potom začneš pozornejšie čítať a budeš mať aj jasno v porozumení vo význame viet.. Keď si odborník v tomto fachu rád by som sa naučil ,poučil a dozvedel niečo viac ..Ak budeš mať teda dobre prášky a budeš kľudný mohli by sme niekedy o tom pokecať ?? Ja budem len rád a vďačný ..
Spozdravom

Typ tovaru
Numizmatika
Materiál
Neviem určiť
Obdobie
Euro mimo SR
Typ
Predaj podľa vlastného uváženia s otvorenými ponukami

Ďalšie predmety užívateľa