Predaj podľa vlastného uváženia s otvorenými ponukami

2 eurová minca s chybným razením

Forma predaja: Predaj podľa vlastného uváženia s otvorenými ponukami
Ponúka 0 osob
47 zobrazení

Poprosím s ohodnotením ..Chyby sú voľným okom vidieť v texte sú písmena A chýbné , stred je posunutý a neni dobre umiestnený

Užívateľ
Cena
Dátum

1 komentárů

11.6.2024 17:58 sparky

Thomas, gro som už popísal v tvojom predchádzajúcom príspevku . K tejto 2 Eur . Kto ti povedal že písmená A sú chybné , posunutý stred nie je dobre umiestnený .......?
Ak si na to prišiel sám tak klobúk dole, no uvedom si, že minca ktorú tu prezentuješ je z hľadiska numizmatickej hodnoty po smrti a je tu len hodnota nominálu .
Keď zoberiem novú mincu , pohrám sa s ňou v štrku , dám ju pár krát na cestu aby ju prešlo auto / vlak neskúšaj – ten ju rozpučí/ tak budem mať takú chyborazbu , že sa všetci za ňou zbláznia. A teraz vážne, oterom tam už nemusí byť 12 hviezd , nemusí tam byť ani rok .
Ešte upozorňujem že nehľadajte chyborazby pomocou mikroskopu- to by bolo iné šialenstvo. Ale to by bolo z dielne výroby mincí, prípravy náradia a pod.
Záverom – treba sa venovať inej oblasti zbierania a nefantazírovať o tisícových čiastkach , ktoré niektorí retardi pýtajú na Aukre .
Pre neznalých to funguje tak, že minca sa predá za vysokú čiastku / akože/ a potom ďalší záujemca dostane ponuku za polovičnú sumu – výhodná kúpa- veď na Aukre to išlo o 100 % viac .

Typ tovaru
Numizmatika
Materiál
Neviem určiť
Obdobie
Euro mimo SR
Typ
Predaj podľa vlastného uváženia s otvorenými ponukami

Ďalšie predmety užívateľa