Dnes je piatok 26.4.2024 - 0:31:33 16 užívateľov online - neprihlásený

Diskusia, priestor pre vaše otázky, sledovanie vývoja cien čs dukátov

Prezeranie mincí elektrónovým rastrovacím mikroskopom ma pri numizmatike vždy iritovalo .

Inteligentní ľudia sa snažia problémy riešiť , geniálni sa ich snažia nerobiť . " Albert Einstein"

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 6496

To nie je numizmatika, to je iný pomocný vedný odbor :-)

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 6496

toto je trochu o inom …

0 0

Sada svätováclavských dukátov 1923 - 1936

Dnes som sprostredkoval a bol prítomný pri obchode so sadou svätováclavských dukátov 1923 – 1936. Stav dukátov bol goodEF až aUNC. Súčasťou sady a obchodu bola na objednávku vyrábaná drevená etue so strieborným a pozláteným štítkom “Sada dukátov Svätého Václava 1923 – 1936”
Sadu som mohol nafotiť aspoň tak ako nafotená je, teda s mincami v bublinách, nový majiteľ si neželal ďaľšiu manipuláciu s dukátmi. Taktiež sa ospravedlňujem za kvalitu fotiek, no na druhej strane som rád, že tá možnosť bola a mám súhlas aj so zverejnením ceny. Sada po vzájomnej dohode zmenila majiteľa za 13500 eur.

0 0

ďaľšie foto

0 0

Pekný predaj.

0 0

Krása sa vôbec pozrieť na celú sadu a možnosť ju vidieť naživo a cena – rastie.

http://www.cs-mince.eu/forum/category/show/197 = OSVETA, ALEBO AKO SA NENECHAŤ DOBEHNÚŤ.

0 0

Práve na pražskej aukcii M&Ch položka číslo 9, 10 dukát 1937 v stave aUNC/aUNC predaný za 550000 eur. Kupujúci si bude musieť samozrejme prirátať ešte aukčné poplatky…

0 0

A 5 položka číslo 19, 5 dukát 1938 bol vydražený za 230000 eur + aukčné úpolplatky…

0 0

Krasne okamziky zazivam pri aukcii 2 dukatov…

0 0

Položka číslo 29, 2 dukát 1937 dosiahol cenu 525000 eur + %…
No, idem sa nadýchať čerstvého vzduchu…

0 0

Peniaze už prestávajú mať cenu

Inteligentní ľudia sa snažia problémy riešiť , geniálni sa ich snažia nerobiť . " Albert Einstein"

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 9352

Možno práve preto je múdre hľadať niečo, čo cenu má. A bude mať. A rotačky to už nevychrlia.

0 0

Tie uvedené ceny sú ešte v talianských lírach?

http://www.cs-mince.eu/forum/category/show/197 = OSVETA, ALEBO AKO SA NENECHAŤ DOBEHNÚŤ.

0 0

No bodaj by. Ale sú v eurách a je to realita. Ja som doteraz sedel na počítači a z položiek o ktoré som sa chcel usilovať, som získal 0, slovom nula. Tie čísla lietajú ako bláznivé, nestíhaš sa čudovať. No a o chvíľu ďaľší maratón. No už sa obávam, že budem mať ešte dlhší nos ako teraz…

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 9355

Dopadol som podobne ako ty 0

0 0

Hlasim 0 poloziek. A to som 3 zatal , ze som sa sam lakol co som to odoslal…

0 0

Ja tiež a to som išiel cez rozpočet, ale nemal som šancu.

0 0

Aj ja 0 položiek.

0 0

Ja aspoň jednu aby sa nepovedalo

MEMENTO MORI CARPE DIEM

0 0

Aký máte názor na takýto rozsah žiarových škvŕn? Ďakujem

0 0

Sú zberatelia ktorí sa zameriavajú na svd so žiarovými škvrnami, jednak je na dva metre vidno originalitu a pôvodnosť a jednak žiarové škvrny sú tak jedinečné ako odtlačok prsta, nie je rovnaký kus. Často krát sa ukazujú svd aj s väčším rozsahom “machúľ”.

1 0
Kontaktný formulár

Administrátori: Ivan, Jan

Moderátori: Korlen, majo2291, michal bb, Ševci

VIP partneri: 118apo118, Caesar, minca1, Radek, rudi2, sparky, trobo

Seznam registrovaných uživatelů ( 713 )

Partneri

Reklama