Dnes je piatok 19.4.2024 - 12:54:37 12 užívateľov online - neprihlásený

Neznáma medaila/plaketa - určenie. (všetko tu:)

Neznáma medaila/plaketa - určenie.

Tu sa pokúsime identifikovať-určiť v rámci našich vedomostí Vašu neznámu medailu/plaketu.

#############­#######
Ako správne vložiť otázku:
#############­#######

  1. Kvalitná-ostrá obojstranná fotografia je nevyhnutná
  2. Čím viac technických parametrov nám dáte (priemer, hmotnosť, materiál…), tým presnejšie bude možné určiť/identifikovať
  3. Všetky otázky a nejasnosti ohľadne identifikácie medailí, plakiet a žetónov patria sem. Otázky vytvorené mimo tohto vlákna budú presunuté sem alebo priamo mazané.
  4. Rýchlosť odpovede je individuálna, nevynucujte si ju. Ľudia, ktorí sa Vám pokúšajú pomôcť to robia dobrovoľne a nezištne .
Editováno: 29.2.2016 15:51

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

žeton

Dobrý den, tak já bych si teda dovolil první dotaz na níže přiložený žeton. Průměr 26mm, váha 6,8g. Předem děkuji za bližší informace.

Kopírování mých textů a fotografií je možné pouze pro nekomerční účely a je nutné vždy uvést zdroj.

0 0

Žetónik ktorý si dal vyrobiť pán Eduard Polívka a rozposielal ho svojim známym ako novoročný štýlový vinš.

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 278

No tohle vím, je to na něm napsáno, ale zajímá mě mincovna, materiál, počet kusů atd. :-)

Kopírování mých textů a fotografií je možné pouze pro nekomerční účely a je nutné vždy uvést zdroj.

0 0

Re: Re:
Odpoveď na príspevok č. 279

Koľko ich bolo vyrazených v r.1962 to v dnešnej dobe nebude vedieť už asi nikto. Je to súkromná razba a pochybujem že by sa zachovali archívne materiály. Razené to s najväčšou pravdepodobnosťou nebolo v Kremnici. Na fotkách nevidím značku mincovne.

Editováno: 2.3.2016 19:19

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Jeden z naj PF zetonov,ktore som videl…zial iba videl

Dobri kamarat neľem slucha co hutoriš . . . aľe i doľiva!

0 0

Re:
Odpoveď na príspevok č. 310

tomi napsal:

Jeden z naj PF zetonov,ktore som videl…zial iba videl

Tomi pokud se ti líbí, tak ti ho věnuju. Jestli souhlasíš, nechám ti ho u Korlena.

Kopírování mých textů a fotografií je možné pouze pro nekomerční účely a je nutné vždy uvést zdroj.

0 0

Jeeeeeej…daku­jeeeem..bude to ozdoba mojej skromnej zbierky PF zetonov.

Dobri kamarat neľem slucha co hutoriš . . . aľe i doľiva!

0 0

Čudujem sa, ale túto chlapci z Košíc nechcú :)

0 0

Chcem ju.

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Rudi kde, kedy, ako a koľko?

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

Tusim bola na aukre…ale cena ma odradila

Dobri kamarat neľem slucha co hutoriš . . . aľe i doľiva!

0 0

Aha tak tak.

Si vis pacem, para bellum. Acta non verba.

0 0

tutok :)
http://www.ebay.ca/…380807953194?…

0 0

ponúkol som a tu je odpoveď :)
Offer history
Mar 03, 2016COUNTER OFFERUS $50.00
rosfil1
You
Mar 03, 2016SUBMITTEDUS $35­.00

0 0

Re: Re:
Odpoveď na príspevok č. 313

tu je cast ,ktoru mam nafotenu, momentalne ich je okolo 60
http://tomiol.rajce.idnes.cz/PF_zetony/

Dobri kamarat neľem slucha co hutoriš . . . aľe i doľiva!

0 0

Re: Re: Re:
Odpoveď na príspevok č. 369

Mylslím že žeton bude ve správných rukou. :)

Kopírování mých textů a fotografií je možné pouze pro nekomerční účely a je nutné vždy uvést zdroj.

0 0

Re: Re: Re: Re:
Odpoveď na príspevok č. 370

Radek napsal:

Mylslím že žeton bude ve správných rukou. :)

este raz dakujem

Dobri kamarat neľem slucha co hutoriš . . . aľe i doľiva!

0 0

Priatelia, mám teraz trochu času opäť pár sto kilometrov od domova a čakám na stretnutie, tak sa hrabem v telefóne či tam nenájdem niečo čo by zaujalo a potešilo. A niečo som ponachádzal. Je to pre začiatok dvojportrétová cínová medaila z roku 1864, vydaná pri príležitosti stého výročia založenia spolku na podporu vdov po vojakoch Máriou Teréziou. Netuším akú má cenu a úprimne ani ma to nezaujíma, ale možno sa dozviem niečo nového a poučím sa. Váhu a rozmery nemám ihneď k dispozícii, ale v prípade záujmu ich doložím.

Editováno: 5.3.2016 10:25
0 0

Věděl by někdo aktuální cenu (popř. odkaz na nějakou aukci) Cu medaile k Obsazení Vídně Napoleonem Bonaparte?
Budu rád i za info např. o počtu kusů. Díky.

0 0

http://www.artcoinsroma.it/ Zde se neprodala za 135 Eur, poslední prodej co jsem našel byl tady http://www.numismaticaranieri.it/ za 90 Eur.

Editováno: 7.3.2016 21:31

Kopírování mých textů a fotografií je možné pouze pro nekomerční účely a je nutné vždy uvést zdroj.

0 0

Díky Radek.

0 0

http://www.nne.cz/ stretol sa niekto s týmto? Je to nieco obdobné ako NP alebo je to seriozny produkt? Lebo kulisy mi pripominaju NP, na druhej strane umelecke prevedenie medaili je podla mojho nazoru na vysokej urovni a aj to ze su z 24 karatoveho zlata a nie kadejaky pozlateny gyc.

0 0

To je myslím zrejmé, aj ten názov “Národní numismatická epopej” mi hneď stavia chlpy. Myslím že českí priatelia nám dajú viac informácií. Už som dal pokyn programátorom, aby túto stránku zaradili medzi tie, ktorých reklama na našej stránke bude cielene blokovaná.

0 0

:) NEKUPOVAT :)

Editováno: 8.3.2016 21:11
0 0

Vyborne, takze dalsi smejdi, ano ako pisem ten cirkus nazov a celkovo to posobi takym narodnopoklad­nicovskym stylom, len asi trochu vyssi level.
:-DD

Editováno: 27.3.2016 20:41
0 0

Prosím aj všetkých zúčastnených aby “nabonzovali” podobné pokútne spoločnosti, aby sme na nejakú nezabudli. Ja som už zoznam nežiadúcich na stránke odovzdal, ale o tejto som napríklad vôbec nevedel.

0 0

www.nrsr.sk

Dobri kamarat neľem slucha co hutoriš . . . aľe i doľiva!

0 0

Dávam na zoznam :-)

0 0

Nevíte náhodou někdo něco bližšího k této medaili? Za odpověď předem děkuji.

Kopírování mých textů a fotografií je možné pouze pro nekomerční účely a je nutné vždy uvést zdroj.

0 0
Kontaktný formulár

Administrátori: Ivan, Jan

Moderátori: Korlen, majo2291, michal bb, Ševci

VIP partneri: 118apo118, Caesar, minca1, Radek, rudi2, sparky, trobo

Seznam registrovaných uživatelů ( 713 )

Partneri

Reklama